Wróżka Mira Elżbieta Sobczyk Opinie

Tym razem chce się podzielić na moim blogu opinią na temat pewnej wróżki. Ostatnio miałam gorsze dni - bardzo trudne momenty w związku. Właściwie to zastanawiam się czy mój związek jeszcze istnieje - oczywiście wiele myśli. W tym najważniejsza czy partner z którym jestem jest osobą z która spędzę resztę mojego życia.

Postanowiłam na próbę i z ciekawości skorzystać z usług jakiejś wróżki. Chyba w tych czasach najłatwiej znaleźć wróżkę przez internet.  Ale okazało się, że takich wróżek, które wróżą przez internet jest pełno. Miałam dylemat - bo w internecie można znaleźć wiele skrajnych opinii. Wybrałam wróżkę Mire Elżbietę Sobczyk ze strony www.twojawrozka24.pl bo opinii ma bardzo dużo dobrych, obejrzałam kilka jej filmów na youtube. Wydawała się konkretna i z tego co widziałam działa od wielu lat.  

Zamówiłam u niej wróżbę za 62 zł i w tej cenie zadałam 5 pytań. Zadałam pytanie, o przyszłość mojego związku, o to czy partner mnie kocha, czy zdradził w przeszłości , czy doczekamy się dzieci i o zdrowie. 

Odpowiedź dostałam na drugi dzień. Odpowiedziała mi, że mój partner mnie kocha i nie wyobraża sobie życia beze mnie, ale od pewnego czasu coraz mniej dobrych emocji jest w tym związku i się ochładza. Dała jednak nadzieje - nasz związek przetrwa gorsze chwile a potem będzie już tylko dobrze. Wskazała, że  powinniśmy zamieszkać razem i przede wszystkim odpocząć gdzieś w lato. Tak też zrobiłam bo sama czułam, że jest to nam potrzebne. W poprzednie lato wyjechaliśmy na 2 tygodnie do Chorwacji - wiele to zmieniło. Dziś mija około 7 miesięcy od tej wróżby i mogę z całą pewnością stwierdzić - jest dużo lepiej. Jest dużo miłości i jest udany seks :)  Mieszkamy razem - bałam się, że gdy zamieszkamy to może doprowadzić to częstszych kłótni, ale nic z tych rzeczy. Jest zgoda i wspólnie planujemy dalszą przyszłość - zastanawiamy się nad dzieckiem. Wróżka Mira napisała, że dziecka się doczekamy, ale nie nastąpi to szybciej niż za 2 lata. Co by się zgadzało - bo wcale nam się z tym nie śpieszy.  

Poza tym odpowiedziała, że partner nie zdradzał mnie i nie chodzi mu to po głowie. Natomiast w  pytaniu o zdrowie nie przewidziała niczego niepokojącego i jak do tej pory nie narzekałam na zdrowie - nawet covid mnie ominął. Sama się zastanawiam jakim cudem bo wszyscy w około chorowali. 

Podsumowując - zamówiłam wróżbę bardziej z ciekawości, a dostałam dość konkretne odpowiedzi i wskazówki.  To co przewidziała na chwile obecną wszystko się sprawdziło.  Moja opinia na temat wróżki Miry Elżbiety Sobczyk jest dobra.  Zapewne jeszcze się do niej zgłoszę :) A wy korzystacie z wróżek? A może macie jakąś swoją ulubioną? Wierzycie w wróżby? Piszcie w komentarzach co o tym myślicie :)